Сьогодні, 27 листопада, в м. Хілверсюм, Королівство Нідерланди, відкрилося 7 засідання робочої групи Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ) з підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку 2019 року (СPG-19).

У складі делегації від України у заході також беруть участь фахівці Українського державного центру радіочастот.

Участь українських спеціалістів у засіданні СPG-19 надасть можливість забезпечити врахування інтересів України при розробці проектів позиції країн-членів СЕПТ у сфері користування радіочастотним ресурсом на міжнародному рівні, інтеграції держави в європейську систему зв’язку та світовий інформаційний простір.

Захід триватиме до 30 листопада.

Для довідки:

Робоча група СЕПТ з підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку міжнародного союзу електрозв’язку 2019 року (СPG-19) є робочим органом Комітету електронних комунікацій СЕПТ. Вона розглядає всі процедурні, регуляторні, технічні питання порядку денного Всесвітньої конференції радіозв’язку (ВКР-19) та питань Асамблеї радіозв’язку (АР-19) Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ), а також розробляє та схвалює позицію СЕПТ і спільні пропозиції країн Європи з пунктів порядку денного ВКР-19 та питань АР-19.

 

IMG_20181127_100339_HDR

 

 

27 листопада 2018

Start typing and press Enter to search