У місті Місбах (Німеччина) відкрилося 72-е засідання Робочої групи з питань управління спектром Європейської конференції адміністрацій зв’язку.

 

Для участі у засіданні прибули представники адміністрацій зв’язку, регуляторних органів управління використанням радіочастотного ресурсу країн-членів СЕПТ, Євроконтролю, Європейського офісу зв’язку та зацікавлених міжнародних організацій.

 

Основною метою участі представників УДЦР в міжнародному заході є: розгляд результатів досліджень, які проводяться Проектними групами (FM PTs) WG FM; представлення внеску Адміністрації зв’язку України стосовно кандидатних смуг радіочастот для розгортання систем BDA2GC країни; участь в обговоренні питань, пов’язаних з поточним і майбутнім використанням спектру пристроями SRD та їх гармонізації на глобальному рівні; представлення інформації щодо фактичного і планового використання пристроїв короткого радіусу дії у смузі радіочастот 863-870 МГц в Україні і особливостей використання  SRD категорій GPR/WPR.

 

Також фахівці УДЦР візьмуть участь в обговоренні питань, пов’язаних з визначенням доцільності використання смуги радіочастот 1452-1492 МГц для впровадження систем S-DAB і  T-DAB.

 

Крім того, на засіданні робочої групи українська делегація ознайомиться з результатами публічних консультацій щодо проектів нових Рекомендацій стосовно процедур частотного планування і прикордонної координації наземних систем мобільних і фіксованих мереж в діапазонах 790-862 МГц і 2500-2690 МГц та проектом Рішення ЕСС щодо гармонізованих сіток частот для систем ІМТ в діапазонах 3400-3600 МГц і 3600-3800 МГц.

 

Засідання Робочої групи з питань управління спектром Європейської конференції адміністрацій зв’язку триватиме до 21 травня 2011 року.

Start typing and press Enter to search