8 лютого у Центрі з сертифікації УДЦР відбулося вручення замовнику 10-ти тисячного протоколу випробувань продукції, який отримала відома на ринку компанія-виробник технічних засобів РІГ ЕКСПЕРТ УКРАЇНА, яка замовляла випробування аналізатора антенного та кабельного однойменної торговельної марки.

Про це в коментарі прес-службі держпідприємства повідомив начальник Центру з сертифікації УДЦР Олександр Лисенко.

Він, зокрема, відзначив, що десятитисячний протокол випробувань продукції, який за 10 років з моменту створення видав Центр, приємний факт для співробітників.

«Це хороший показник нашого потенціалу, нашої спроможності задовольняти інтереси як українських, так і іноземних замовників», – сказав Олександр Лисенко.

У свою чергу, представник компанії Rig Expert висловив задоволення співпрацею з ЦС УДЦР – авторитетною установою у сфері оцінки відповідності продукції, відзначивши, що це єдина в Україні державна установа, яка здатна в рамках оцінки відповідності продукції провести комплексні випробування радіоелектронних засобів призначених для експорту до країн ЄС.

«Ми вдячні Центру з сертифікації УДЦР за виконані обов’язки та за отримання протоколу і бажаємо розвивати виробничий та технічний потенціал для американської акредитації, яка дозволить компаніям отримати доступ у просуванні товарів на ринок США. Для цього у вас є суперсучасна матеріально-технічна база й високопрофесійний персонал, який працює за самими високими міжнародними стандартами», – зазначив директор ТОВ РІГ ЕКСПЕРТ Україна Денис Нечитайлов.

Слід нагадати, що у 2016 році Центром проведені комплексні випробування низки продуктів національного виробника та іноземного виробника. За результатами робіт, нотифікований орган з оцінки відповідності TÜV SÜD BABT (Великобританія), визнавши протоколи випробувань, як доказ відповідності продукції Директивам ЄС, видав Замовникам європейські сертифікати.

Протягом минулого року ЦС проводив випробування продукції більше сотні виробників РЕЗ та ВП, у тому числі провідних світових брендів, що викликало зацікавленість таких компаній, як Apple, LG та Huawei, представники яких ознайомилися з діяльністю Центру з перспективою налагодження подальшої співпраці. З цією ж метою до ЦС приїздили колеги з авторитетної випробувальної установи – компанії Nemko.

Ціла низка випробувань технічних засобів в частині вимірювань радіопараметрів, ЕМС, SAR, стійкості до впливу зовнішніх факторів, що проводяться ЦС УДЦР, і на сьогодні залишаються унікальними для України  (відео можна переглянути у https://www.youtube.com/watch?v=hwT4IMCPg9A ).

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search