У м. Фойзісберг (Швейцарська Конфедерація) проходить засідання Робочої групи Європейської конференції адміністрацій зв’язку з підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2019 року (CPG19).

У заході беруть участь 118 делегатів, які представляють адміністрації зв’язку, регуляторні органи й органи управління користуванням радіочастотним ресурсом з 23 держав-членів Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ), а також зацікавлені міжнародні організації серед яких МСЕ, НАТО, Європейська комісія, Євроконтроль та інші.

Українська делегація представлена на CPG19 фахівцями Українського державного центру радіочастот.

Протягом засідання учасники розглянуть звіти Проектних груп CPG19 (РТА, РТВ, РТС і PTD) і Проектної групи Комітету електронних комунікацій СЕПТ (ЕСС РТ1) щодо стану досліджень з формування і обґрунтування проекту спільної позиції з кожного пункту порядку денного Всесвітньої конференції радіозв’язку 2019 року.

Участь фахівців в дослідженнях CPG19 має на меті забезпечити врахування інтересів України у сфері користування радіочастотним ресурсом при розробці проектів позиції СЕПТ і загальноєвропейських пропозицій з пунктів порядку денного ВКР-19.

Варто зазначити, що представники УДЦР входять до складу міжвідомчої Робочої групи з питань підготовки до ВКР-19, утвореної Адміністрацією Держспецзв’язку, що відповідає за підготовку позиції України на ВКР-19.

Безпосередню організацію досліджень CPG19 здійснюють призначені Координатори СЕПТ з кожного пункту порядку денного ВКР-19. Координатором досліджень CPG19 з пункту 8 порядку денного ВКР-19 є заступник директора департаменту радіослужби УДЦР Дмитро Проценко.

Засідання триватиме до 9 грудня 2016 року.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

Start typing and press Enter to search