19 жовтня 2015 року в Українському державному центрі радіочастот відбулося розкриття пропозицій конкурсних торгів за процедурою «Відкриті торги» предмету «Послуги щодо проектування та розроблення у сфері інформаційних технологій для прикладних завдань (Проектування, розробка та впровадження Автоматизованої системи «Централізована база даних перенесених номерів»).

З метою забезпечення прозорості у проведенні конкурсних торгів процедура розкриття пропозицій транслювалася в режимі он-лайн на каналі УДЦР в YouTube.

За процедурою проведення конкурсу спостерігали представники української асоціації операторів зв’язку «Телас» та комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку.

Учасниками відкритих торгів, від яких надійшли пропозиції, стали 4 компанії. Це, зокрема, ТОВ «ДІАЛІНК» (запропонована ціна 67 мільйонів 999 тисяч  934 грн.80 коп.), ТОВ «Т4В», Республіка Польща (62 млн. 359 тис.  047 грн.), ТОВ «ЕС АЙ ЦЕНТР» (25 млн. 781 тис. 568 грн. 064 коп.), ТОВ «ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ІНТЕРНЕТ» (17 млн. 700 тис. 096 коп.).

Відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель» оцінка пропозицій конкурсних торгів буде проведена на протязі 20 робочих днів, після чого буде оголошений переможець конкурсу.

Нагадаємо, що Рішенням НКРЗІ від 25.08.2015 року УДЦР внесено до реєстру операторів з адміністрування центральної бази даних перенесених абонентських номерів (послуга MNP). На підставі цього Рішення та відповідно до вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель» 15.09.2015 року було опубліковано оголошення про конкурсні торги щодо придбання УДЦР послуг з проектування, розроблення, впровадження Автоматизованої інформаційної системи «Централізована база даних перенесених номерів».

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search