Сьогодні в Женеві розпочав роботу Всесвітній семінар Міжнародного союзу електрозв’язку  (МСЕ) з радіозв’язку, у якому також беруть участь представники Українського державного центру радіочастот.

Міжнародний захід, який проводиться один раз на два роки, присвячений питанням застосування положень Регламенту радіозв’язку МСЕ із здійснення міжнародної координації і реєстрації в МСЕ присвоєнь радіочастот радіоелектронним (РЕЗ)  засобам  наземних  та космічних служб радіозв’язку.

Цьогорічний захід буде проходити у формі пленарних засідань та семінарів-практикумів і стосуватися одночасно двох напрямків – наземних і космічних служб радіозв’язку.

За словами голови делегації Олега Орехова, начальника відділу фіксованої та супутникових радіослужб департаменту радіослужби, в ході семінару фахівці УДЦР матимуть можливість ознайомитися із міжнародними аспектами управління використанням радіочастотного спектру, нормативно – правовою базою МСЕ, процедурами міжнародної координації та реєстрації в МСЕ частотних присвоєнь РЕЗ тощо.

На семінарі наші фахівці також вдосконалюватимуть практичні навички з питань виконання процедур координації та нотифікації частотних присвоєнь, а також використання програмного забезпечення МСЕ для наземних і супутникових служб.

Захід триватиме до 7 грудня 2018 року.

009

 

03 грудня 2018

Start typing and press Enter to search