Координаційна комісія із запобігання, виявлення та припинення порушень законодавства у галузі зв’язку, до якої входять представники УДЦР, ДІЗ та регіонального Управління МВС України, перевірили пункти продажу мобільних телефонів у Волинській області.

 

Так, під час оперативних заходів, проведених на ринку «Шанс», виявлено підприємця, який продавав мобільні термінали без документів на реалізацію та сертифікатів відповідності РЕЗ, що суперечить вимогам пункту 5.1 Порядку реалізації в Україні РЕЗ та ВП, затвердженого рішенням НКРЗ № 1339 від 05.02.2009 р.

 

А от на місцевому ринку «Північний» фахівці регіональної філії УДЦР, представники Державної інспекції зв’язку та співробітники міліції зафіксували факти порушення Порядку реалізації в Україні РЕЗ та ВП за пунктами 1.7 та 4.1. Горе-підприємці вели торгівлю мобільними телефонами, коди ІМЕІ яких відсутні в узагальненій базі даних, яку веде Український державний центр радіочастот.

 

Співробітники міліції, що брали участь у заході, склали відповідний акт та вилучили телефони, що знаходилися у незаконній реалізації.

 

Головним державним інспектором Західного управління ДІЗ стосовно фізичної особи-підприємця складено протокол про вчинення ним адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 146 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Остаточні висновки за цими фактами зробить Луцький міський суд.

Start typing and press Enter to search