Днями у Вінниці завершився перший турнір з міні-футболу серед команд Подільської філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».

Як повідомив прес-службі УДЦР начальник Подільської філії підприємства Володимир Артюх змагання проводились за підтримки Комітету з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради та Вінницької спортивної громадської організації «Обласна федерація футболу».

У турнірі «Подільське літо – 2017» взяли участь сім команд. Уже на першому етапі змагань визначилась краща команда серед підрозділів Центрального офісу Подільської філії, яка у наступному турі зіграла із командами Хмельницького та Житомирського обласних відділів щоб встановити переможця та призерів турніру.

За результати фінальних матчів переможцем стала команда Центрального офісу Подільської філії УДЦР. Друге місце здобули житомиряни, третє –  посіли  хмельничани.

«Це перший наш турнір з міні-футболу. Ідею його проведення висловили працівники центрального офісу нашої філії, яку підтримало керівництво та профспілкова організація. Адже подібні заходи не лише популяризують здоровий спосіб життя, але й згуртовують колективи, що позитивно впливає і на здоров’я працівників та результати трудової діяльності», – розповів начальник Подільської філії УДЦР та активний гравець турніру Володимир Артюх.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search