Фахівці управління телекомунікацій Українського державного центру радіочастот на підставі відповідних договорів провели вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж операторів, у тому числі щодо маршрутизації міжнародного телефонного трафіку.

 

За результатами вимірювань на телекомунікаційних мережах операторів виявлено 16 224 телефонних номери, що використовувалися з порушенням маршрутизації міжнародного телефонного трафіку.

 

Найбільшу кількість порушень зафіксовано на телекомунікаційних мережах операторів мобільного зв’язку – 16 193. 31 випадок зловживань виявлено в мережах операторів CDMA та фіксованого зв’язку.

 

Відповідно до укладених договорів про взаємодію, оператори телекомунікацій були проінформовані щодо виявлених порушень та вжиття заходів у відповідності до вимог п. 8 ст. 38 Закону України „Про телекомунікації”.

 

За повідомленням операторів, надання послуг споживачам, які використовували обладнання для несанкціонованого завершення міжнародного телефонного трафіку на ТМЗК України, припинено.

 

Викриття найбільш небезпечних шахрайських дій фахівці УДЦР здійснювали разом з представниками УСБУ та ДІЗ. Спільні оперативні заходи щодо припинення порушень порядку маршрутизації міжнародного телефонного трафіку були, зокрема, проведені в Львівській та Харківській областях.

 

Діяльність, що підпорядкована захисту економічних інтересів держави від всіх видів шахрайства в телекомунікаційних мережах, триває.

Start typing and press Enter to search