Делегація Українського державного центру радіочастот взяла участь у роботі 3-го спільного засідання представників УДЦР, УЄФА та Органу електронних комунікацій Польщі з питань управління користуванням радіочастотного спектру та в перших Всесвітніх зборах представників радіомовних компаній (WBM-1), присвячених підготовці до проведення фінальної частини 14-го чемпіонату Європи з футболу (Євро-2012).

 

- Під час зустрічі, яка проходила у польському місті Варшава, – розповів заступник начальника УДЦР з питань РЕЗ та ВП Володимир Кіріченко, – ми обговорили з УЄФА порядок надання та розгляду заяв іноземних користувачів та отримання дозволів на ввезення та експлуатацію радіоелектронних засобів; додаткові вимоги  УЄФА, надані до МОК України, стосовно визначення 5 пар радіочастот для використання РЕЗ стандарту ТЕТРА в Україні; процедури ввезення РЕЗ на територію України та митні процедури для Євро-2012.

 

Йшлося також, додав Володимир Кіріченко,  про порядок здійснення допуску на стадіони, технічний контроль РЕЗ та маркування обладнання марками УЄФА, а також про резервування радіочастот для малопотужних ЧМ радіомовних передавачів, які використовуватимуться на кожному стадіоні в інтересах футбольного чемпіонату.

 

Представники UKE, УДЦР та УЄФА схвалили протокол зустрічі, що проходила у Варшаві 13 квітня поточного року.

 

За ініціативи української делегації, наступну зустріч представників UKE, УДЦР та УЄФА з питань підготовки до проведення Євро-2012 попередньо вирішено провести в Києві у вересні 2011 року.

 

Голова делегації заступник начальника УДЦР з питань РЧМ Володимир Титаренко повідомив, що в ході зборів WBM-1 фахівці УДЦР та UKE в якості експертів національних радіочастотних органів  України та Польщі здійснювали підтримку доповідача від УЄФА. Крім того, під час заходу представники УДЦР ознайомилися з підготовленою УЄФА інформацією стосовно питань  забезпечення діяльності радіомовних компаній та організації трансляції телевізійних передач з чемпіонату.

 

При розгляді питань порядку денного зустрічі, як поінформував Володимир Титаренко, члени делегації від УДЦР основну увагу приділили  уточненню структури УЄФА та взаємодії з питань телекомунікацій, організації телерадіотрансляцій та виробництва програм, пов’язаних з чемпіонатом, а також розгляду концепції технічного забезпечення прямої трансляції матчів на стадіонах та передавання програм, забезпечення зв’язку з  Міжнародним радіомовним центром (ІВС) у Варшаві, порядку доступу персоналу та транспортних засобів до місць подій футбольного мундіалю. Окремо розглядалося питання підготовки до жеребкування фінальної частини турніру Євро-2012, яке відбудеться в Києві 2 грудня 2011 року.

 

УЄФА поінформувала про те, що 3-5 грудня 2011 року у Києві також відбудуться другі Всесвітні збори представників радіомовних компаній (WBM-ІІ), на яких телерадіомовним компаніям буде надано остаточну інформацію з усіх питань забезпечення їх діяльності на Євро-2012.

 

Фахівці УДЦР продовжують роботу з підготовки до всебічного забезпечення європейської першості з футболу якісними телекомунікаційними послугами.

Start typing and press Enter to search