Чергове засідання Національної комісії з питань регулювання зв’язку України, яке відбулося в Центрі „Укрчастотнагляд” 23 серпня 2005 року, було присвячене питанню перспектив розвитку нових технологій.

 

У ході засідання було заслухано інформацію про сучасний стан питання, досвід європейських країн щодо впровадження нових технологій, а також схвалено загальні принципи створення Автоматизованої системи радіочастотного моніторингу (АСРМ) в Центрі „Укрчастотнагляд”. Так у доповіді Центру „Укрчастотнагляд” було зазначено, що радіочастотний ресурс є обмеженим ресурсом, а за кількістю здійснених частотних присвоєнь Україна посідає одне з перших місць у Європі, тому вирішити проблему відсутності вільних частот можна лише шляхом раціонального перерозподілу смуг радіочастот серед існуючих та впроваджуваних служб радіозв’язку.

 

Після завершення засідання члени НКРЗ взяли участь в урочистих зборах трудового колективу Центру „Укрчастотнагляд” з нагоди 14-тої річниці Незалежності України. Голова НКРЗ Олег Гайдук у своєму вітальному виступі підкреслив важливість завдань, які вирішує підприємство у сфері управління користуванням радіочастотним ресурсом України, та особливу роль Центру в побудові інфотелекомунікаційного ринку в Україні.

Start typing and press Enter to search