Днями в Тбілісі, Грузія, завершилося четверте засідання Експертної робочої групи з питань використання спектру (SEWG) мережі регуляторних органів електронних комунікацій країн Східного партнерства.

У міжнародному заході брали участь представники радіочастотних органів України, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Республіки Білорусь, Румунії, Португалії, Німеччини та Молдови.

Українська делегація була представлена фахівцями Департаменту радіослужби Українського державного центру радіочастот.

Під час засідання учасники розглянули питання щодо впровадження системи рухомого електрозв’язку в смугах радіочастот 694 – 790 МГц і 790 – 862 МГц та пов’язаних з цим внесенням змін до Плану GE06D в смузі радіочастот 470 – 694 МГц, питання електромагнітної сумісності та рівноцінного доступу до радіочастотного спектру.

На Робочій групі фахівці УДЦР представили експертам напрацьовані матеріали щодо поточного стану перепланування цифрового наземного телевізійного мовлення та прийняли участь у робочих підгрупах, які оцінюють можливі проблеми, що виникають при внесенні змін до Плану GE06D в смузі радіочастот 470 – 694 МГц та пошуку рекомендацій для їх вирішення.

За словами українських фахівців, отримані матеріали, а також досвід представників країн Східного партнерства буде безпосередньо використано під час проведення наступних міжнародних координаційних зустрічей, які здійснюватимуться відповідно до «Плану заходів щодо впровадження системи рухомого (мобільного) зв’язку четвертого покоління», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search