8-10 жовтня 2013 року в м. Астана (Республіка Казахстан) проходитиме 4-е засідання Комісії регіональної співдружності у галузі зв’язку (РСЗ) з питань регулювання використання радіочастотного спектру та супутникових орбіт.

На засіданні планується заслухати звіти голів Робочих груп, які діють при Комісії, обмінятися досвідом з питань впровадження нових радіотехнологій, сплати за спектр, а також автоматизації управління використанням радіочастотного спектру.

Учасники також розглянуть питання про Угоду між адміністраціями зв’язку країн-учасниць РСЗ з координації частотних присвоєнь в діапазонах 148,5–283,5 кГц, 526,5–16065 кГц для їх використання в незалежному режимі роботи та модифікації Плану МСЕ «Женева-75», а також про гармонізацію нормативно-правової бази з регулювання використання супутникових терміналів VSAT в Ku та Ka діапазонах частот.

Крім того, передбачається переглянути «Рекомендації з технічних основ планування мереж наземного телевізійного мовлення» з врахуванням стандартів DVB-T2 та План роботи стосовно перспективного використання мереж частот 470–862 МГц різними радіослужбами.

У заході бере участь представник Українського державного центру радіочастот.

Start typing and press Enter to search