2011-03-31-gamanek

В Українському державному центрі радіочастот введено в експлуатацію  сучасний корпоративний Центр обробки даних (ЦОД), який відповідає сучасним європейським стандартам.

 

Центр обробки даних дозволить УДЦР впроваджувати нові корпоративні сервіси в рамках підприємства на основі унікальної інфраструктури.

 

Під час реалізації проекту з побудови ЦОД УДЦР використані обладнання та програмні продукти провідних світових виробників.

 

За словами заступника начальника управління автоматизації діяльності УДЦР Віктора Гаманека, із введенням в експлуатацію Центра обробки даних підприємство виходить на якісно новий рівень технічних можливостей.   Це є свідченням того, що трудовий колектив впевнено, як кажуть, „йде в ногу”  з    ринком телекомунікацій України і добре вписується у світову тенденцією побудови корпоративних інформаційних систем.

 

Український державний центр радіочастот активно реалізовує й інші IT-проекти.

 

Так, днями на підприємстві відбудеться введення в експлуатацію центрального сервера ПО „Парус”. Ця система дозволить забезпечити уніфікацію облікової та кадрової політики, політики надання послуг тощо. Активно також реалізовується й проект системи електронного документообігу.

 

– Ми чудово розуміємо, що підприємство може забезпечити якісне надання послуг учасникам ринку телекомунікацій лише вдосконалюючи власну IT- інфраструктуру та впроваджуючи нові інформаційні технології, ­- сказав Віктор Гаманек.

Start typing and press Enter to search