Під час проведення на території області планових заходів з радіочастотного моніторингу фахівці Рівненської філії Українського державного центру радіочастот зафіксували роботу незаконно діючих РЕЗ системи передавання даних з широкосмуговим радіодоступом.

До з’ясування всіх обставин неправомірних дій підключилися члени координаційної комісії по запобіганню, виявленню та припиненню порушень у галузі зв’язку. В результаті проведених заходів, у м. Дубровиця встановлено місце розташування двох РЕЗ та їх власника, який нехтуючи встановленими правилами застосовував радіоелектронне обладнання для організації системи відеоспостереження.

Головний державний інспектор управління Державного нагляду по Західному регіону – уповноважений НКРЗІ на порушника склав протокол про вчинення адміністративного правопорушення за ч. 1 ст.146 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Співробітники районного відділу РВ УМВС обладнання вилучили. Підприємцю запропоновано звернутись до Рівненської філії для оформлення дозвільних документів на експлуатацію РЕЗ.

Start typing and press Enter to search