Тема зустрічі – стрес на робочому місці та мінімізація його наслідків.

У рамках Всесвітнього дня охорони праці, який цього року проходив під гаслом «Стрес на робочому місці: колективний виклик», в УДЦР відбулася зустріч працівників з редакцією журналу «Промислова безпека».

Основною метою цього заходу є привернення уваги суб’єктів господарювання, профспілкових організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.

Під час зустрічі з колективом держпідприємства головний редактор журналу Андріан Галач звернув увагу присутніх на актуальність теми боротьби зі стресом задля збереження здоров’я і життя працівників. У своєму виступі він розповів про природу стресу, його вплив на людей та наслідки для підприємства, а також надав практичні рекомендації, які дозволять запобігти стресу або пом’якшити його наслідки.

Слід зазначити, що питання забезпечення здорових і безпечних умов праці, знаходяться на постійному контролі менеджменту та профспілкової організації УДЦР, адже тут добре розуміють, як негативні наслідки для підприємства і окремих працівників призводять аварії та травми. Тому робиться все необхідне аби робоче місце працівника не стало осередком його професійних ризиків.

Питання охорони праці знайшли своє відображення у Колективному договорі, де чітко прописано обов’язки адміністрації підприємства та профспілки у забезпеченні  виконання комплексних заходів для підвищення існуючого рівня охорони праці, попередження випадків виробничого травматизму, аварій та професійних захворювань. Завдяки цьому на підприємстві зведено до мінімуму ризик нещасних випадків та професійних захворювань, зокрема, і, тих, які є наслідком стресу на робочому місці.

Приємно відзначити, що вже протягом декількох років, УДЦР відзначається Профспілкою працівників зв’язку України, як одне з кращих підприємств галузі за створення безпечних умов праці для своїх працівників.

Для довідки: за ініціативи Міжнародної організації праці з метою привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно 28 квітня, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці. Наша держава підтримала цю ініціативу і відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 № 685/2006 визначила 28 квітня як День охорони праці в Україні.

 

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search