Фахівці Полтавської філії Українського державного центру радіочастот, як повідомляє начальник філії Олександр Полєвой, проводять системну роботу, спрямовану на запобігання, виявлення та припинення порушень законодавства у галузі зв’язку.

 

Так, протягом четвертого кварталу 2010 року оперативна група, до складу якої разом із працівниками філії увійшли представники ГУ МВС України у Полтавській області та Державної інспекції зв’язку, провела низку перевірок щодо фактів порушень порядку реалізації радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, а також  виявлення на території області незаконно діючих передавачів.

 

Під час проведення спільних заходів в місті Полтава перевірено 21 пункт реалізації мобільних терміналів, що належать суб’єктам підприємницької діяльності, та 3 суб’єкти господарювання, які, як з’ясувалося, використовують передавачі без оформлення відповідних дозволів.

 

За результатами перевірок складено 10 протоколів про адміністративні правопорушення. Матеріали направлені на розгляд до судів.

 

Спільні заходи державного нагляду за дотриманням законодавства у галузі зв’язку тривають.

Start typing and press Enter to search