На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР з 24 по 30 вересня цього року  провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 6474 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Дані порушення  припадають на мережі мобільного зв‘язку. З метою їх усунення припинено надання телекомунікаційних послуг усім цим абонентам.

За цей час підготовлено також 2 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформлено та видано користувачам 432 висновки щодо електромагнітної  сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1676 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1195 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили плановий технічний радіоконтроль параметрів випромінювання  24861 РЕЗ, виявили 49 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 115 незаконно діючих пристроїв.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено
в Донецькій – 31, Черкаській – 31, Івано-Франківській – 22, Києві та області – 15.

Також виявлено та усунено дію 73 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 53 акти первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 24 по 30 вересня до бази даних внесено 307 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 49 випробувань.

Start typing and press Enter to search