У Великому Герцогстві Люксембург відбулося засідання Робочої групи СЕПТ з підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2015 року.

На засідання прибули представники адміністрацій зв’язку, регуляторних органів та органів управління використанням радіочастотного ресурсу країн-членів Європейської конференції адміністрацій пошт та телекомунікацій, координатори СЕПТ з пунктів Порядку денного ВКР-15, представники Європейського офісу зв’язку та інших міжнародних організацій.

Від України у роботі засідання брав участь заступник начальника управління радіочастотних присвоєнь УДЦР Дмитро Проценко, який також є одним з координаторів СЕПТ у відпрацюванні Порядку денного ВКР-15.

Учасники засідання розглянули звіти про діяльність міжнародних і регіональних організацій, які пов’язані з підготовкою до ВКР-15. Опрацьовано також проекти обгрунтування позиції СЕПТ (СЕПТ Brief) з пунктів Порядку денного Всесвітньої конференції радіозв’язку 2015 року.

Під час заходу вирішені й інші питання, що стосуються підготовки до цього важливого форуму.

Отримана інформація, зазначив Дмитро Проценко, буде врахована при формуванні пропозицій УДЦР щодо розробки позиції Адміністрації зв’язку України з питань Порядку денного ВКР-15.
Для довідки

Робоча група з підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2015 року створена в квітні 2012 року в якості робочого органу Комітету з електронних комунікацій (ЕСС) у складі Європейської конференції адміністрацій пошт та телекомунікацій. Основним завданням Групи СPG-15 є підготовка спільної позиції 48 країн-членів СЕПТ та загальноєвропейських пропозицій на Всесвітню конференцію радіозв’язку МСЕ 2015 року (ВКР-15) та Асамблею радіозв’язку МСЕ 2015 року (АР-15).

Start typing and press Enter to search