За результатами радіочастотного моніторингу у смугах частот загального користування, фахівці Луганської філії ДП УДЦР виявили в регіоні 462 порушення користування радіочастотним ресурсом (РЧР) України. З них – 254 випадки користування РЧР без дозвільних документів та 208 фактів, пов’язаних з порушенням умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв (РЕЗ та ВП).

 

Ці порушення стосуються телевізійного та звукового мовлення, цифрового стільникового радіозв’язку, багатоканального наземного телерадіомовлення, аналогового короткохвильового, ультракороткохвильового та аматорського радіозв’язку.

 

Крім того, у 2009 році спеціалісти Луганської філії УДЦР взяли активну участь у заходах Східного управління Державної інспекції зв’язку з державного нагляду за дотриманням користувачами РЧР відповідних правил законодавства у сфері зв’язку. Також вони перевірили виконання суб’єктами господарювання запроваджених в Україні правил, що стосуються порядку ввезення на територію країни радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв та їх реалізації.

 

Спільними зусиллями у цій сфері вдалося виявити 71 порушення.

 

За встановленими фактами правопорушень представники ДІЗ склали протоколи за ст. 146 Кодексу України про адміністративні правопорушення. У суб’єктів господарювання працівники УМВС вилучили97 радіоелектронних засобів.

 

Матеріали по справам направлені до судових інстанцій Луганська та області.

 

Start typing and press Enter to search