18-20 травня 2010 року у Президент Готелі (м. Київ, вул. Госпітальна, 12) відбуватиметься міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання регулювання у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом».

 

У конференції братимуть участь представники центральних органів виконавчої влади, провідні фахівці головних наукових центрів та освітніх закладів у сфері телекомунікацій, оператори та провайдери телекомунікацій, представники громадських утворень.

 

На престижний форум прибудуть представники Міжнародного союзу електрозв`язку, регуляторних органів Хорватії, Словаччини, Латвії, Литви, Грузії, Киргизії, Австрії, Норвегії, Болгарії, а також посланці профільних міністерств Азербайджану та Казахстану.

 

Під час конференції планується обговорити результати роботи вчених, науковців, міжнародних експертів, представників органів регулювання у сфері телекомунікацій, розглянути нові підходи до вдосконалення принципів регулювання у галузі зв’язку.

 

По завершенні конференції (20 травня) відбудеться прес-конференція для ЗМІ.

 

Запрошуємо взяти участь у заході, організатором якого виступила Національна комісія з питань регулювання зв’язку України.

 

Акредитація журналістів – до 15.00 17 травня 2010 року за телефоном 569-71-03 або по е-mail:press@nkrz.gov.ua.

Start typing and press Enter to search