Виконавчий директор УДЦР Ярослав Янушевич відзначив тісну взаємодію з операторами мобільного зв’язку під час розгортання 3G мереж в Україні

26–27 травня у Києві відбувся міжнародний форум, який проходив за підтримки Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

В роботі форуму брали участь делегації Міжнародного союзу електрозв’язку (ITU), Європейської Асоціації регуляторів в галузі комунікацій (BEREC) і національних регуляторів в галузі зв’язку Швеції, Польщі, Грузії, Литви й Молдови.

В ході пленарних засідань та дискусій за «круглим столом» учасники форуму обговорили ключові елементи ініціатив регуляторної реформи, стратегію розвитку всіх провідних операторів мобільного зв’язку.

Порушувалися також питання стосовно приведення законодавчої бази України у відповідність з кращою практикою її європейських сусідів, стимулювання зростання та прибутковості компаній, а також щодо перспективи технічних й технологічних розробок телекомунікаційного ринку.

Під час дискусії за «круглим столом» між Регулятором і операторами мобільного зв’язку-переможцями конкурсу на одержання 3G ліцензій йшлося про те, як домогтися «безпрограшного результату» для всіх сторін.

Учасниками дискусії були Голова НКРЗІ Олександр Животовський, виконавчий директор УДЦР Ярослав Янушевич, Президент Київстар Петро Чернишов, в.о. головного виконавчого директора life:) Ердал Яйла, генеральний директор МТС Україна Іван Золочевський.

В ході обговорення цієї проблематики Ярослав Янушевич наголосив, що процес реформування й модернізації телекомунікацій в Україні сьогодні є надзвичайно актуальним.

Крім того він відзначив тісну та плідну взаємодію з операторами мобільного зв’язку під час розгортання 3G мереж в Україні.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search