Сьогодні у Києві розпочала роботу міжнародна конференція „Актуальні питання регулювання у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом”, організатором якої виступила Національна комісія з питань регулювання зв’язку України.

 

У роботі конференції беруть участь представники законодавчої та виконавчої органів влади, вчені та науковці головних наукових центрів та освітніх закладів у сфері телекомунікацій, оператори та провайдери телекомунікацій, Голова та члени НКРЗ, керівники структурних підрозділів НКРЗ, ДП „Український державний центр радіочастот”, Державної інспекції зв’язку.

2010-05-18_p01

Серед іноземних делегацій – представники Міжнародного союзу електрозв`язку та регуляторних органів 15 країн СНД та Європи.

 

Зі вступним словом до учасників конференції звернувся Голова Національної комісії з питань регулювання зв’язку України Володимир Олійник.

 

Він зазначив, що це вже четверта наукова конференція, яку проводить НКРЗ, але вперше вона відбувається у статусі міжнародної.

 

За словами Голови НКРЗ, телекомунікації відіграють надзвичайно важливу роль у житті та діяльності кожного суспільства, проникаючи в усі сфери нашого життя.

 

– Від інформованості, оперативності обміну інформацією залежать успіхи і бізнесу, і соціальної сфери, науки та освіти, не кажучи вже про такі питання, як безпека та державне управління, – наголосив Володимир Олійник.

 

Голова НКРЗ також підкреслив, що діалог, обмін досвідом на конференції сприятиме напрацюванню єдиних підходів до регулювання ринку телекомунікацій на сучасному етапі, дасть новий поштовх розвитку телекомунікаційних мереж та надання на їх основі сучасних та якісних телекомунікаційних послуг населенню при балансі інтересів держави, споживача та операторів телекомунікацій.

 

Учасникам конференції надіслав привітання Перший віце-прем‘єр-міністр України Андрій Клюєв, яке оголосив член НКРЗ Володимир Звєрєв.

 

З вітанням від Комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв’язку Учасників конференції виступив народний депутат України Юрій Морокко.

2010-05-18_p02

Також на адресу організаторів надійшло вітання від директора Бюро радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку Валерія Тимофєєва.

 

Пленарне засідання проходило під головуванням членів НКРЗ Володимира Звєрєва та Володимира Пащука. Учасники конференції заслухали доповіді членів НКРЗ, присвячені тенденціям розвитку телекомунікаційних ринків в Україні, взаємоз’єднанню і взаємодії телекомунікаційних мереж операторів, тарифному регулюванню та взаєморозрахункам між операторами телекомунікацій в Україні, впровадженню системи контролю якості послуг на ринку телекомунікацій України.

2010-05-18_p03

Крім того, у перший день наукового форуму йшлося про перспективи та впровадження міжнародних регуляторних практик на українському ринку телекомунікацій, проблемні аспекти антимонопольного регулювання телекомунікаційної галузі в Росії та Україні, актуальні питання державного нагляду у галузі зв’язку України, а також про можливості регулювання ринку доступу до ККЕ.

 

Конференція продовжить роботу завтра, 19 травня.

Start typing and press Enter to search