На громадян, які здійснювали незаконну діяльність, складено протокол за ч.1 ст.146 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Роботу незаконно діючих пристроїв припинено

Кількість охочих налагодити власний бізнес не зменшується. На превеликий жаль, не всі підприємці йдуть чесним шляхом. А тому вистачає роботи й спільним координаційним комісіям щодо запобігання, виявлення і розкриття порушень законодавства в галузі зв’язку.

В ході проведення заходів з технічного радіоконтролю фахівці Українського державного центру радіочастот зафіксували в населеному пункті Бортничі роботу незаконно діючих пристроїв.

Відповідно до визначеного порядку взаємодії структурних підрозділів НКРЗІ, правоохоронних органів та УДЦР при виявленні та припиненні порушень законодавства у сфері користування радіочастотним ресурсом України була створена оперативна група.

28 травня в межах повноважень членами групи було вжито заходів з припинення роботи 9 незаконно діючих пристроїв, розміщених на даху однієї з багатоповерхівок. Як з’ясувалося, за допомогою цих радіоелектронних засобів підприємці надавали незаконні інтернет-послуги місцевим мешканцям.

Після огляду місця події оперативна група встановила декількох власників, яким належали незаконно функціонуючі РЕЗ.

На громадян, які здійснювали незаконну діяльність, складено протокол за ч.1 ст.146 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Роботу незаконно діючих пристроїв припинено.

З ними також проведено роз’яснювальну роботу щодо зобов’язань дотримання вимог Закону України «Про радіочастотний ресурс України» та необхідності отримання в УДЦР дозвільних документів на експлуатацію РЕЗ.

Координаційна комісія з питань запобігання, виявлення та припинення порушень законодавства у галузі зв’язку нагадує громадянам про необхідність перевірки дозвільних документів інтернет-провайдерів на встановлення та експлуатацію радіоелектронних засобів перед тим як укласти з ними договір на надання відповідних послуг.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search