13 червня у канадському місті м. Ніагара-Фоллс відбудеться засідання Робочої групи 5D “Системи ІМТ” Дослідної комісії 5 “Наземні служби” Сектору радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку.

Організатором засідання є Бюро радіозв’язку МСЕ та Адміністрація зв’язку Канади.

До участі у заході запрошені адміністрації держав-членів МСЕ, члени МСЕ-R, асоційовані члени Дослідної комісії 5 МСЕ-R та академічні організації – члени МСЕ. Делегація УДЦР братиме участь в ньому як повноправний член Сектору радіозв’язку.

Участь УДЦР у заході дозволить українській делегації отримати інформацію щодо тенденцій розвитку сучасних систем рухомого зв’язку, радіочастотного спектру, який необхідний для майбутніх поколінь систем рухомого зв’язку.

Учасники планують обмінятися  досвідом з провідними фахівцями МСЕ та інших країн щодо проблем управління користуванням радіочастотним спектром та забезпечення електромагнітної сумісності нових технологій із уже розгорнутими в тих же та сумісних смугах частот.

Засідання триватиме до 21 червня 2017 року.

Для довідки: Робоча група 5D “Системи ІМТ” є робочим органом Дослідної комісії 5 “Наземні служби” MCЕ-R і відповідальна за питання, що стосуються наземної складової системи міжнародного мобільного зв’язку (ІМТ), включаючи ІМТ-2000, ІМТ-Advanced та ІМТ-2020.  Робоча група 5D здійснює супроводження існуючих та розробку нових Рекомендацій MCЕ-R, необхідних для використання наземної складової ІМТ.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

Start typing and press Enter to search