Фахівці з радіочастотного моніторингу Українського державного центру радіочастот у IV кварталі 2013 року зафіксували та вжили визначених законодавством заходів щодо усунення 3832 порушень користування радіочастотним ресурсом України у смугах радіочастот загального користування. 3335 з них пов’язані з роботою радіоелектронних засобів без дозволів на експлуатацію.

Спільно з Департаментом державного нагляду НКРЗІ усунено 833 порушення.

Переважна більшість випадків недотримання встановлених правил експлуатації РЕЗ припадає на радіотехнології широкосмугового радіодоступу (2436). До переліку порушників також потрапили радіотехнології цифрового стільникового радіозв’язку (282), радіорелейного зв’язку (254), ультракороткохвильового та короткохвильового радіозв’язку (154). Чимало порушень виявлено в радіотехнологіях телевізійного та звукового мовлення.

Структурні підрозділи УДЦР, крім того, провели заходи щодо захисту присвоєнь радіочастот користувачів радіочастотного ресурсу.

Так, протягом останніх трьох місяців 2013 року на території України виявлено та вжито заходів щодо усунення дії 265 джерел радіозавад, що негативно впливали на роботу інших радіоелектронних засобів.

Найбільш результативно в цьому напрямку працювали фахівці в м. Києві, Київській, Дніпропетровській, Черкаській та Луганській областях.

 

Start typing and press Enter to search