Ця послуга стане у нагоді для тих, кого не влаштовувала обслуговуюча компанія, але людина боялася втратити контакти змінивши номер. Абонент при переході на користування послугами нового оператора зберігає не тільки основний номер, а й код оператора мобільного зв’язку, послугами якого користувався від самого початку реєстрації номера.

“Перехідний період” з одного оператора на інший триватиме три дні. Однак абонент не буде обмежений весь цей час у користуванні. Якщо ж абонент захоче перервати операцію, він може зробити це лише в перші 36 годин після подання заявки. Після завершення цієї процедури абоненту видадуть нову SIM-картку. Для інформування тих абонентів, які не знають, що їхні співрозмовники змінили оператора, перед з’єднанням кожен раз звучатиме голосове попередження. Однак послугу можна буде відключити. Надання послуги зміни оператора разом з видачею нової SIM-картки безкоштовне. Після переходу до нового оператора абонент зможе самостійно вибрати один з доступних тарифних планів або ж за нього це зробить автоматика.

Слухати: http://radio.kiev.fm/news/ukrainci-zmojut-zminuvati-mobilnogo-operatora-bez-zmini-nomera-74445?fbclid=IwAR1-FZLDBvA6gfo_y6wm7Vy28aZmL_o13V68K6iqNt_dv6ezXZeRKtFAZ3Y

Start typing and press Enter to search