Днями з ознайомчим візитом Центр з сертифікації УДЦР відвідала делегація компанії HCT Co., Ltd. (Hyundai Certification & Calibration Technologies) Республіки Корея на чолі з віце-президентом п.Bong-Jai HUH.

Основною метою візиту в УДЦР було з’ясування особливостей оцінки відповідності РЕЗ та ВП в Україні, ознайомлення з можливостями  Центру з сертифікації підприємства в галузі випробувань продукції, зокрема виробництва корейських компаній, а також обговорення перспектив співпраці.

В ході перебування в ЦС УДЦР закордонні колеги детально ознайомилися із завданнями Центру, оснащенням випробувальних лабораторій, процедурами оцінки відповідності продукції як в інтересах українських, так і закордонних замовників.

За словами начальника ЦС УДЦР Олександра Лисенка, предметом розмови також стали питання, пов’язані з перспективами тестування радіоелектронних засобів новітніх технологій, у тому числі 5G, розвитку матеріально-технічної бази випробувань, акредитацією органів оцінки відповідності та випробувальних лабораторій в Європі та США.

Сторони висловили намір започаткувати співробітництво в частині визнання результатів випробувань, а також у сприянні виходу продукції українських виробників на закордонні ринки.

 

14 вересня 2018

Start typing and press Enter to search