Ось уже 5 років Центр сертифікації УДЦР є лідером з оцінки відповідності РЕЗ (ВП). Сучасна матеріально-технічна база, висока компетентність спеціалістів дозволяють ЦС проводити комплексні випробування продукції багатьох галузей промисловості, зокрема, космічної, машинобудування, транспорту, енергетики тощо.

2012-11-12_01

Переважна більшість робіт, а це вимірювання ЕМС, SAR, функціональних параметрів, стійкості до впливу зовнішніх факторів тощо, є унікальними для України.

Сьогодні Центр сертифікації виконує всі випробування, дослідження, незалежні технічні експертизи ТЗ різного призначення на рівні європейських випробувальних центрів (лабораторій).

В активі ЦС є, зокрема, роботи з сертифікації та експериментальні дослідження, спрямовані на впровадження в Україні новітніх технологій – цифрового телебачення DVB-T2, супутникового зв’язку Ка – діапазону, СDMA 2000 (450 МГц) і багато інших.

Щороку ЦС УДЦР видає близько 500 сертифікатів, проводить і оформлює протоколами близько 1000 найрізноманітніших випробувань.

Діяльність Центру сертифікації отримала схвальну оцінку з боку Генерального секретаря Міжнародного Союзу Електрозв’язку Хамадуна Туре, який нещодавно перебував в УДЦР з робочим візитом.

2012-11-12_02

Центр сертифікації УДЦР завжди діє на принципах, що виключають можливість адміністративного, комерційного, фінансового або іншого тиску, що може вплинути на його об’єктивність та неупередженість.

Start typing and press Enter to search