Також у період з 6 по 12 лютого спеціалісти УДЦР підготували 10 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 1213 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  1536 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 452  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

Також на мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж загального користування. За результатами цієї роботи було виявлено 13876 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку.

За минулий тиждень підрозділи радіочастотного моніторингу зафіксували в Україні 52 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 78 незаконно діючих пристроїв.

Найбільшу кількість РЕЗ, що працюють з ознаками порушень Закону України «Про радіочастотний ресурс України», виявлено на Чернігівщині та Рівненщині – по 15, а також по 12 – на Хмельниччині та Житомирщині.

Із усунених у звітному періоді 114 порушень, значну кількість РЕЗ приведено у відповідність в Житомирській (23), Одеській (17) та Хмельницькій (13) областях.

Також фахівцями УДЦР виявлено та усунено дію 12 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР за тиждень складено 80 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Слід зазначити, що нещодавно Центр з сертифікації УДЦР видав 10-тисячний протокол випробувань продукції, що свідчить про високий рівень технічної оснащеності Центру та кваліфікованість його персоналу.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search