Оцінка відповідності телекомунікаційного обладнання здійснюватиметься на замовлення компанії «Хуавей Україна» (представництво Huawei Technologies Co., Ltd.) в рамках реалізації договору, який підписали сторони за результатом виграного тендеру.

Про це в коментарі прес-службі держпідприємства повідомив начальник Центру з сертифікації УДЦР Олександр Лисенко.

Він, зокрема, зазначив, що Центр з сертифікації, як структурний підрозділ УДЦР, теж залучатиметься до важливої державної справи – впровадження мережі зв’язку третього покоління.

ЦС виконає комплекс робіт з оцінки відповідності базових станцій вимогам технічного регламенту радіообладнання і телекомунікаційного кінцевого (термінального) обладнання затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2009р. №679.

За наявною інформацією, оцінці відповідності підлягатимуть базові станції стільникового зв’язку стандартів GSM та UMTS, які планується використовувати для розвитку мережі 3G в інтересах мобільних операторів Lifecell та Vodafone Україна.

Практичну реалізацію технічного завдання планується розпочати в червні  2016 року.

Слід нагадати, що можливості ЦС УДЦР добре відомі в Європі. Нотифікований орган з оцінки відповідності – Британська Сертифікаційна Рада з Телекомунікацій (British Approvals Board for Telecommunications, TÜV SÜD BABT) приймає протоколи випробувань, проведених центром, як об’єктивний доказ відповідності продукції Директивам ЄС та видає замовникам європейські сертифікати.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search