Український державний центр радіочастот інформує користувачів послуг про результати виробничої діяльності з 30 квітня по 8 травня 2015 року.

Національне агентство з акредитації України (НААУ) перевірило надання Центром з сертифікації УДЦР послуг з оцінювання відповідності продукції, згідно зі сферою акредитації.

Експертами НААУ було оцінено виконання персоналом Органу сертифікації (ОС) робіт з сертифікації партії продукції поза межами офісу. За результатами перевірки НААУ підтвердило, що організація робіт в ОС повністю відповідає вимогам ISO/IEC 17065.

Також у звітній період фахівці УДЦР оформили та видали користувачам 520 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1 124 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 740 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 31 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них 20 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, інші – на мережі мобільного зв‘язку.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 19 451 РЕЗ, виявили 40 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 116 незаконно діючих пристроїв.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено у Дніпропетровській (34), Вінницькій (34), Рівненській (28) областях та на Київщині (7).

Також виявлено та усунено дію 10 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 35 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 30 квітня по 6 травня до бази даних внесено 35 586 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 23 випробування.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search