Обладнання для глобальної системи моніторингу надано Україні за рішенням Всесвітнього поштового союзу

 

З метою поліпшення якості пересилання письмової кореспонденції у всій спільноті Всесвітнього поштового союзу (ВПС), підвищення рівня конкурентоздатності призначених операторів та сприяння зростанню міжнародного ринку письмової кореспонденції ВПС розробив нову Глобальну систему моніторингу (ГСМ). Результати даного моніторингу застосовуються призначеними операторами країн-членів ВПС для розрахунку кінцевих витрат за міжнародний поштовий обмін шляхом додаткової винагороди учасникам системи.

На виконання резолюції 25-го Конгресу Всесвітнього поштового союзу С39/2012 щодо участі призначених операторів країн-членів ВПС в ГСМ за рахунок коштів Фонду підвищення якості служби ВПС Українському державному підприємству поштового зв’язку «Укрпошта» (УДППЗ «Укрпошта») поставлене технічне обладнання Глобальної системи моніторингу.

На замовлення УДППЗ «Укрпошта» Центр з сертифікації УДЦР завершив комплекс робіт з оцінки відповідності обладнання ГСМ – зчитувача радіочастотної ідентифікації моделі UHF Gen2 Gate Reader виробництва «AIDA CENTRE» (Іспанія) вимогам Технічного регламенту радіообладнання і телекомунікаційного кінцевого (термінального) обладнання (Постанова КМУ від 24.06.2009 № 679) та визначеним рішенням НКРЗІ від 21.07.2015 №373 умовам застосування.

За результатами випробувань (TEST RESULTS SUMMARY) – зчитувач радіочастотної ідентифікації моделі UHF Gen2 Gate Reader (RFID SOLUTIONS) відповідає вимогам нормативних документів.

«Якість і терміни робіт, які проводяться фахівцями Центру з сертифікації УДЦР, повністю задовольняє наших замовників. Свідченням цього є листи-подяки, які надходять на адресу керівництва підприємства», – зазначив начальник ЦС Олександр Лисенко.

Слід нагадати, що нещодавно у Випробувальному центрі ЦС УДЦР були проведені випробування продукції, призначеної для експорту в країни ЄС на відповідність міжнародним стандартам. Протоколи випробувань були подані до нотифікованих європейських органів з оцінки відповідності – British Approvals Board for Telecommunications (TÜV SÜD BABT) та International Center for Quality Certification–ICQC” (Республіка Латвія) для отримання сертифікату з оцінки відповідності технічних засобів стандартам ЄС.

Європейські колеги високо оцінили діяльність ЦС УДЦР, відзначивши високий рівень підготовки протоколів та якість проведених фахівцями випробувань.

 

Для довідки: Центр з сертифікації УДЦР, є лідером на ринку тестування РЕЗ (ВП). Сучасна матеріально-технічна база, висока компетентність спеціалістів дозволяють ЦС проводити комплексні випробування продукції багатьох галузей промисловості, зокрема, космічної, машинобудування, транспорту, енергетики тощо.

Низка випробувань продукції в частині вимірювань параметрів ЕМС, SAR, функціональних параметрів, стійкості до впливу зовнішніх факторів є унікальними для України. Технічна компетентність ЦС, достовірність та обґрунтованість випробувань неодноразово підтверджена проведенням порівняльних випробувань з провідними лабораторіями світу.

ЦС укомплектований висококваліфікованими спеціалістами, має підготовлений штат аудиторів, що дозволяє самостійно проводити комплекс робіт з оцінки відповідності технічних засобів.

Центр з сертифікації УДЦР завжди діє на принципах, що виключають можливість адміністративного, комерційного, фінансового або іншого тиску, що може вплинути на його об’єктивність та неупередженість.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search