На підставі отриманих протоколів компанія «TelematicsWirelessLtd.»має намір розпочати проект з вуличного освітлення міст  в Європі та США

На замовлення компанії «TelematicsWirelessLtd.» (Ізраїль) Випробувальний центр ЦС УДЦР провів випробування радіообладнання, яке входить до Системи контролю та моніторингу вуличного освітлення  торговельної марки T-Light моделей LCUDCU, виробництва «TelematicsWirelessLtd.», що є частиною проекту з вуличного освітлення міст.

Випробування проводилися за європейськими стандартами, які включають перевірку функціональних характеристик радіообладнання, їх електромагнітну сумісність та безпеку.

На підставі отриманих протоколів компанія «TelematicsWirelessLtd.»має намір отримати європейський сертифікат на продукцію і  реалізувати пілотні проекти з освітлення міст в європейських країнах, а також в Сполучених штатах Америки.

За словами заступника начальника ЦС УДЦР Сергія Лебеденка, представники компанії, які особисто були присутні на кожному з етапів випробувань обладнання, були приємно вражені як наявністю в центрі сучасної матеріально-технічної бази, так і кваліфікацією виконавців робіт.

«Сьогодні відкрилася ще одна сторінка плідної співпраці з відомою компанією на ринку виробництва радіообладнання для потреб різних галузей економіки. Сподіваюся, що цими роботами наші стосунки не обмежаться, адже є велике бажання сторін й надалі співпрацювати», – наголосив Сергій Лебеденко.

Він також зазначив, що наші партнери переконалися, що ми можемо гарантувати високу технічну компетентність, достовірність та обґрунтованість випробувань, що вже було неодноразовоперевірено практикою.

Як повідомляли в ЗМІ, нещодавно заступник директора Бюро стандартизації електрозв’язку МСЕ РейнхардШоллпід час зустрічі  з генеральним директором УДЦР Володимиром Корсуном в Женеві відзначив високий професійний і технічний рівень Центру з сертифікації УДЦР, зокрема, здатність проводити випробування продукції відповідно до міжнародних вимог.

Слід нагадати, що Центр з сертифікації УДЦР вже неодноразово проводив випробування продукції, призначеної для експорту в країни ЄС на відповідність міжнародним стандартам. Протоколи відповідних випробувань були, наприклад, нещодавно подані до нотифікованих  європейських органів з оцінки відповідності – BritishApprovalsBoardforTelecommunications (TÜV SÜD BABT) та InternationalCenterforQuality Certification–ICQC” (Республіка Латвія) для отримання сертифікату з оцінки відповідності технічних засобів стандартам ЄС.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search