Досить тривалий час керівництво Державного підприємства „Український державний центр радіочастот” зверталося до різних інстанцій з проханням щодо забезпечення безпеки дорожнього руху на місці розвороту автотранспорту (біля зупинки „Нивка”) та створення безпечних умов для  переходу пішоходів через проспект Перемоги на зупинці „Центр „Укрчастотнагляд”.

 

Річ у тому, що на цій ділянці автошляху дуже інтенсивний рух транспортних засобів. Цим маршрутом користуються не лише співробітники та клієнти УДЦР, але й численні власники дачних будинків. І щоденно постає одна проблема – безпечно для життя перейти трасу Київ – Житомир, адже водії просто ігнорують пішохідну смугу навпроти зупинки. Ситуацію не змогли виправити навіть „лежачі поліцейські”. Водії часто не дотримуються швидкісного режиму. Довго іноді доводиться чекати, поки з’явиться можливість виконати розворот або перейти дорогу. Часто тут виникають аварійні ситуації та трапляються дорожньо-транспортні пригоди.

 

Ось і вирішила адміністрація Українського державного центру радіочастот клопотати про встановлення світлофору або будівництво дворівневої автотранспортної розв’язки. Зверталися ще восени минулого року і до начальника управління Державтоінспекції ГУ МВС України в м. Києві, і до начальника відділу Державтоінспекції  Святошинського району м. Києва, і до голови Святошинської районної адміністрації м. Києва, і до Голови Київської міської державної адміністрації. Писали й листи-нагадування з проханням допомогти вирішити проблему.

 

На превеликий жаль, всі попередні звернення УДЦР не були почуті і підтримані.

 

Виходячи із відомого прислів’я „Спасіння потопаючих – справа рук самих потопаючих”, УДЦР виступив з ініціативою побудувати пішохідний перехід за кошти підприємства.

 

Фінансовим планом УДЦР на 2008 рік, який затверджено Кабінетом Міністрів України, передбачено кошти під будівництво наземного пішохідного переходу поряд із зупинкою автобусу.

 

І ось нарешті з’явилося розпорядження Київської міської державної адміністрації  „Про будівництво надземного пішохідного переходу через просп. Перемоги, 15-й км у Святошинському районі” від 04.08.2008 № 1106. Згідно документу, Державному підприємству „Український державний центр радіочастот” дозволяється у 2008 році здійснити розробку проектно-кошторисної документації та після затвердження її в установленому порядку приступити до будівництва надземного пішохідного переходу… Тільки за умови. А цих умов виставлено аж сім. На їх виконання треба буде витратити багато часу.

 

І ще одне „невеличке” уточнення – надземний пішохідний перехід потрібен на 17-ому км, поряд із зупинкою „Центр „Укрчастотнагляд”.

 

Звичайно, керівництво УДЦР з вдячністю сприймає рішення КМДА. І дуже сподівається на те, що міська влада буде не тільки виставляти умови, а й всіляко сприяти у врегулюванні дорожнього руху та забезпеченні безпеки пішоходів на цій швидкісній ділянці автотраси.

 

Прес-центр Українського державного центру радіочастот буде постійно інформувати громадськість про хід будівництва пішохідного переходу.

Start typing and press Enter to search