Сьогодні, 23 червня, Український державний центр радіочастот приймав делегацію Центру Супутникового Моніторингу Кореї (SRMC). Основна мета зустрічі – обмін досвідом в області радіочастотного моніторингу станцій супутникового зв’язку.

2011-06-23_p01

2011-06-23_p03

 

Переговори з корейськими фахівцями вів заступник начальника УДЦР з питань радіочастотного моніторингу Володимир Титаренко. Він розповів гостям про роль і місце Українського державного центру радіочастот в системі управління радіочастотним ресурсом України, підкресливши, що підприємство демонструє стабільні результати у виробничій діяльності і ні в чому не поступається провідним організаціям аналогічної спрямованості.

2011-06-23_p02

– Визначені нам завдання успішно вирішуються саме тому, – наголосив Володимир Титаренко, – що в колективі працюють високопрофесійні й талановиті зв’язківці та інженери, а керівництво підприємства постійно дбає про підвищення кваліфікації працівників, про впровадження в практику нових технологій та обладнання, передового досвіду.

 

Головуючий на зустрічі висловив сподівання, що й це спілкування принесе відповідну користь моніторинговим службам обох країн.

 

В ході обміну досвідом в області моніторингу земних станцій супутникового зв’язку учасники іноземної делегації отримали відповіді на питання, пов’язані з напрямами діяльності підприємства і взаємодією з органами державного управління, розповіли про перспективи розвитку свого підприємства.

 

Представники Українського державного центру радіочастот ознайомили делегацію Центру Супутникового Моніторингу Кореї з технічними засобами радіочастотного моніторингу УДЦР, а також продемонстрували функціональні можливості автоматизованої системи радіомоніторингу.

2011-06-23_p04

2011-06-23_p05

– Зустріч з корейськими колегами, – відзначив Володимир Титаренко, – відбувалася в обстановці взаєморозуміння і доброзичливості, сприяла зміцненню міжнародних зв’язків, а також зв’язків між  SRMC  та УДЦР.

2011-06-23_p06

 

Start typing and press Enter to search