У виставковому центрі „КиївЕкспоПлаза” завершилася міжнародна виставка індустрії телекомунікаційexpoTEL 2010.

 

Для представників галузі, а також для тих, хто цікавиться новинками у сфері зв’язку, вона, безумовно, стала найбільш очікуваною подією року.

 

Ознайомившись з Центром сертифікації,  відвідувачі мали чудову нагоду отримати повну інформацію про Центр, роз’яснення стосовно процедури сертифікації за схемою серійної продукції, побачити зразки сучасного обладнання випробувальної техніки, а також робочі місця з тестування мобільних телефонів і засобів широкосмугового радіодоступу.

20101026stend2

Найбільший інтерес численних відвідувачів викликало все, що пов’язано з процедурою та особливостями сертифікації обладнання телевізійного мовлення, можливостями широкосмугових аналізаторів спектру з випробування радіо-інтерфейсів конкретного радіообладнання.

Також, велику зацікавленість виявлено до процедури і результатів випробування мобільних телефонів з інтерфейсами передачі даних Bluetooth на вимоги щодо здоров’я людини (SAR), а також щодо параметрів і функціональності обладнання широкосмугового радіодоступу (WiFi, WiMax, Bluetooth, ZeegBee, HomeRF та інших).

В рамках проведення виставки, фахівці ЦС УДЦР навели мости партнерства та співпраці з багатьма представниками бізнесу у сфері зв’язку.

Участь Центру сертифікації організатори виставки expoTEL 2010 відзначили дипломом.

20101026diploma

Start typing and press Enter to search