Сьогодні, 3 жовтня, в Центрі сертифікації Українського державного центру радіочастот розпочався триденний семінар, на якому розглядається стан справ щодо готовності органів з оцінки відповідності до проведення робіт за Технічним регламентом радіообладнання і телекомунікаційного кінцевого обладнання.

2012-10-03-01

У заході беруть участь представники Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, органів з оцінки відповідності (сертифікації) та випробувальних центрів.

На семінарі планується обговорити перспективи реформування сфери підтвердження відповідності (сертифікації) технічних засобів ТМЗК, стан впровадження технічних регламентів (ТР), готовність органів з оцінки відповідності до проведення ТР.

2012-10-03-02

Учасники семінару збираються також обмінятися досвідом застосування ТР при підтвердженні відповідності та відпрацювати практичні рекомендації щодо застосування та дотримання вимог технічних регламентів.

Дуже уважно збираються фахівці поставитись до розгляду питань, пов’язаних з впровадженням ТР радіообладнання і телекомунікаційного кінцевого (термінального) обладнання.

Семінар триватиме до 5 жовтня 2012 року.

Start typing and press Enter to search