2010-vc

Центр сертифікації Українського державного центру радіочастот братиме участь у міжнародній виставці індустрії телекомунікацій expoTEL 2010, яка відбудеться 20-22 жовтня 2010 року у виставковому центрі „КиївЕкспоПлаза”.

 

В рамках виставки фахівці ЦС УДЦР ознайомлять відвідувачів з  процедурами сертифікації, багатофункціональними засобами вимірювальної техніки світових і вітчизняних виробників. Деяке обладнання певною мірою є унікальним і дозволяє проводити комплексні випробування на рівні європейських стандартів.

 

Це, зокрема, аналізатор спектра Agilent MXА N9020A (призначений для візуального спостереження та вимірювання амплітудних складових спектру періодичних сигналів та векторного аналізу сигналів), генератор сигналів Agilent ЕXG  Е4438С (служить для відтворення сигналів з амплітудною, частотною, фазовою та цифровою І/Q модуляцією), тестер радіокомунікаційний універсальний R&S  СМU200 (застосовується для тестування параметрів терміналів стандартів  GSM/ WСDMA, СDMA та Bluetooth в діапазоні частот  770 MГц–2700 MГц).

 

Також, на виставці можна буде ознайомитися з вимірювачем  потужності Agilent Е4419, з перетворювачем потужності Agilent N8481A (вимірювання потужності електромагнітних коливань в коаксіальних трактах), системою для тестування телефонних апаратів на базі манекену торсу людини B&K 6712-А-S-02 та іншими засобами вимірювання.

 

Зацікавлять відвідувачів й прилади для вимірювання температури (від мінус 300 С до 6000 С), вологості, шуму та освітлення.

 

Спеціалісти УДЦР також пропонуватимуть відвідувачам виставки протестувати їхні мобільні телефони на предмет підтвердження параметрів і функціональності.

 

Треба зазначити, що Центр сертифікації та Випробувальний центр УДЦР є незалежними від розробників, виробників і постачальників технічних засобів та діють на принципах, що виключають можливість адміністративного, комерційного, фінансового або іншого тиску, який може вплинути на об’єктивність та неупередженість стосовно результатів випробувань і прийняття рішень щодо сертифікації.

 

Нагадаємо, що серед замовників робіт ОС/ВЦ УКРЧАСТОТНАГЛЯД –  провідний випробувальний центр Європи – CETECOM;  світові виробники телекомунікаційного обладнання  – NEC Wireless Networks, Ltd., Harris Stratex Networks Inc., Haghes Net-work System, iDirect Technologies, SAF Tehnika A/S, Philips, Airspan, ModeLabs, Cisco-Linksys LLC, Apple Inc. та багато інших.

 

Український державний центр радіочастот запрошує партнерів та колег відвідати експозицію Центру сертифікації УДЦР, де можна не тільки ознайомитися з його технічними можливостями, а й досягти домовленості про подальшу співпрацю.

Start typing and press Enter to search