Національне агентство з акредитації України (НААУ) завершило перевірку діяльності акредитованого органу з оцінки відповідності Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» ООВ/ОС УДЦР (ОС УКРЧАСТОТНАГЛЯД).

Перевірка носила плановий характер і проводилась з метою впровадження в Україні стандарту «Оцінювання відповідності – Вимоги до органів, що сертифікують продукцію, процеси та послуги» ISO/IEC 17065:2012 Оцінювання відповідності – Вимоги до органів, що сертифікують продукцію, процеси та послуги, а також у зв’язку з встановленням Європейською асоціацією з акредитації граничного терміну впровадження стандарту ISO/IEC 17065:2012.

Професійному огляду підлягало чимало аспектів діяльності всіх ключових ланок. Було оцінено, зокрема, рівень фахової підготовки персоналу, наявність відповідного обладнання, якість виконання випробувань та звітність про них.

Комісія НААУ, за підсумками роботи, підтвердила, що Орган сертифікації УКРЧАСТОТНАГЛЯД продовжує відповідати вимогам впровадженого в Україні міжнародного стандарту ISO/IEC 17065:2012 до компетентності випробувальних лабораторій та діє на принципах, які виключають можливість адміністративного, комерційного, фінансового або іншого тиску, що може вплинути на його об’єктивність та неупередженість та видала новий акредитаційний атестат ЦС УДЦР.

Для довідки: за III квартал 2015 року  ЦС УДЦР уклав 142 договори на виконання робіт з оцінки відповідності продукції, у тому числі міжнародних, провів та відповідно оформив протоколами 532 випробування.

Випробувальний центр УДЦР внесений до переліку випробувальних лабораторій, результати випробувань яких визнаються Британською сертифікаційною Радою з Телекомунікацій (BritishApprovalsBoardforTelecommunications).

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search