На базі Хмельницької філії Українського державного центру радіочастот проведено нараду з підвищення кваліфікації працівників Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької філій підприємства.

У заході, який пройшов під головуванням заступників начальника УДЦР Володимира Кіріченка та Володимира Титаренка, брали участь керівники та провідні фахівці профільних структурних підрозділів УДЦР, заступники начальників та провідні фахівці вищезазначених філій.

2012-10-04-1

В ході наради розглянуто комплекс питань, пов’язаних із здійсненням радіочастотного моніторингу, проведенням приймальних випробувань РЕЗ та ВП на місці експлуатації, здійсненням радіочастотних присвоєнь, а також з видачею висновків щодо ЕМС та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів.

Заступник начальника УДЦР з питань РЕЗ та ВП Володимир Кіріченко довів до учасників наради результати поточної діяльності філій УДЦР, окремо зупинився на нормативно-правовому забезпеченні виконання завдань, покладених на УДЦР та його філії. Також були обговорені питання взаємодії фахівців НКРЗІ, УДЦР та МВС при здійсненні заходів щодо запобігання, виявлення та усунення порушень законодавства у сфері користування радіочастотним ресурсом України.

Заступник начальника УДЦР з питань радіочастотного моніторингу Володимир Титаренко, зокрема, розповів про сучасний стан і розвиток технічного радіоконтролю та радіочастотного моніторингу, приділив значну увагу питанням аналізу результатів контролю, ведення їх обліку, виявлення й усунення порушень порядку користування радіочастотним ресурсом України. Запропонував він і шляхи посилення дієвості контролю за користуванням РЧР.

2012-10-04-2

У виступах керівників структурних підрозділів УДЦР йшлося про перспективи впровадження Програмного комплексу ICS manager (системи управління радіочастотним спектром) у філіях підприємства; про зміни в організації виконання робіт з первинного технічного контролю, участі в натурних випробуваннях і здійсненні вимірювань параметрів випромінювання РЕЗ; про порядок складання протоколів інструментальної оцінки та вимірювань параметрів РЕЗ; про особливості організації роботи у зв’язку з введенням в дію Центральної облікової бази даних радіочастотних присвоєнь тощо.

Особливу увагу було приділено організації і проведенню занять з фахівцями філій УДЦР щодо виконання ними практичних робіт на засобах технічного радіоконтролю РЕЗ широкосмугового доступу, радіорелейного зв’язку, стільникового зв’язку та використання засобів вимірювальної техніки для проведення вимірювань параметрів РЕЗ різних радіотехнологій.

Одним з етапів наради стало проведення комп’ютерного тестування фахівців, яке дозволило визначити рівень теоретичної підготовки фахівців філій УДЦР, а також ступінь засвоєння теоретичного матеріалу в ході самостійного дистанційного навчання та методичних рекомендацій, що були надані під час проведеного заходу.

2012-10-04-3

За словами Володимира Кіріченка, результатами цієї наради він задоволений. Навчання ще раз довело свою ефективність. Учасники зборів отримали не тільки солідний теоретичний багаж знань за конкретними напрямами діяльності, але й змогли набути певних практичних навичок.

Це ж у свою чергу, дозволить фахівцям, що брали участь у нараді, покращити роботу на дорученій ділянці та збільшити власний внесок й внесок своїх колег, яким вони передадуть отриманий досвід, у загальні виробничі показники регіональних філій.

У рамках триденного заходу його учасники обговорили багато актуальних тем і проблемних питань, пов’язаних з безпосередньою діяльністю філій, а також отримали ділові консультації та поради відповідних керівників структурних підрозділів УДЦР.

Start typing and press Enter to search