Протягом двох днів фахівці радіочастотного моніторингу, що були делеговані філіями Українського державного центру радіочастот, на базі підприємства вчилися, як ефективно застосовувати на практиці нове обладнання.

2011-03-18-rm-01

Заняття, які проходили за участю представників компанії – виробника цього обладнання, передбачали як теоретичний  курс так і набуття навичок в експлуатації спеціалізованої станції технічного радіоконтролю (ССТК-L).

 

Комплект обладнання, яким поповнився технічний арсенал структурних підрозділів УДЦР, призначений для виявлення та інструментальної оцінки параметрів випромінювання РЕЗ фіксованого радіозв’язку діапазону частот від 3 ГГц до 40 ГГц.

 

В ході навчання кожний з фахівців мав можливість розгорнути станцію і перевірити її функціональність, отримати вичерпні консультації від досвідчених  інженерів – розробників  цього обладнання.

2011-03-18-rm-02

2011-03-18-rm-03

За словами заступника начальника УДЦР з питань радіочастотного моніторингу Володимира Титаренка, який здійснював контроль за ходом навчань, придбання обладнання ССТК-L дозволить більш якісно забезпечувати виявлення джерел випромінювання радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, а також проводити інструментальне оцінювання параметрів випромінювань РЕЗ.

2011-03-18-rm-04

2011-03-18-rm-05

Фахівці філій, які залучалися до навчання, отримали від компанії – виробника відповідний сертифікат на право експлуатації обладнання спеціалізованої станції ССТК-L.

 

Start typing and press Enter to search