В Українському державному центрі радіочастот завершилася зустріч технічних експертів адміністрацій зв’язку України та Угорщини з питань координації частотних присвоєнь наземним службам.

 

Відзначимо, що угорська делегація прибула до УДЦР на запрошення керівництва підприємства.

 

Від української сторони в засіданні брали участь представники НКРЗ та УДЦР під головуванням першого заступника начальника УДЦР Євгена Хаірова. Угорську сторону представляли фахівці Національного органу з питань медіа та інфокомунікацій, яких очолював доктор Ласло Падош – заступник голови департаменту з питань управління радіочастотами та ідентифікаторами.

2011-07-07-ukr-hun-02

Під час робочої зустрічі експерти попрацювали досить плідно. Про це свідчить той факт, що вони змогли за невеликий час, відведений на узгодження всіх питань, скоординувати 21 частотне присвоєння  (з них – 9 позапланових) DVB-T станціям Угорщини та 37 частотних присвоєнь (16 позапланових) DVB-T станціям України.

Крім того, сторони обговорили підходи та методи, що стосуються спільного використання смуги частот 790-862 МГц повітряної радіонавігаційної служби та рухомої служби в прикордонній смузі.

Сторони також розглянули та погодили основні підходи радіочастотних органів Угорщини та України до координації рухомих мереж зв’язку і наземних систем повітряної радіонавігаційної служби та фіксованої служби у смузі частот 790-862 МГц.

Також учасники зустрічі обмінялися інформацією щодо особливостей впровадження DVB-T в обох країнах під час перехідного періоду від аналогового до цифрового мовлення.

За результатами двосторонньої зустрічі керівники делегацій від України та Угорщини підписали «Протокол зустрічі технічних експертів адміністрацій зв’язку Угорщини та України щодо частотної координації наземних служб».

Start typing and press Enter to search