З 27 по 29 квітня в Українському державному центрі радіочастот відбудеться координаційна зустріч технічних експертів радіочастотних органів України, Польщі та Словаччини.

 

За ініціативи України, на засіданні планується обмінятися інформацією щодо особливостей впровадження DVB-T станцій в перехідний період від аналогового до цифрового мовлення, обговорити принципи координації радіочастотних присвоєнь та виділень DVB-T станціям.

 

Передбачено також розгляд питання щодо координації радіочастотних присвоєнь DVB-T станціям в прикордонних регіонах на перехідний період від аналогового до цифрового мовлення між Україною та окремо з Адміністраціями зв’язку Польщі та Словацької Республіки.

 

В порядку денному, за ініціативи Польщі та Словаччини, – обговорити алгоритм координації радіочастотних присвоєнь DVB-T станціям між АЗ Польщі та Словаччини, України та Словаччини на період повного переходу на цифрове мовлення.

 

Крім того, учасники засідання планують відпрацювати питання, пов’язані з впровадженням рухомих служб, наприклад LTE, в частотному діапазоні 790-862 МГц, а також можливостей вимірювання електромагнітної сумісності між ПРНС та системою LTE.

Start typing and press Enter to search