Сьогодні, 24 травня, в м. Мінську розпочалася двостороння зустріч технічних експертів Українського державного центру радіочастот та Адміністрації зв’язку Республіки Білорусь з питань координації частотних присвоєнь наземним РЕЗ.

 

Українську делегацію очолює перший заступник начальника УДЦР Євген Хаіров.

 

Під час зустрічі фахівці двох країн скоординують частотні присвоєння DVB-Т станціям в прикордонних регіонах на перехідний період від аналогового до цифрового мовлення, визначать умови координації частотних присвоєнь наземним РЕЗ та преференційного розподілу смуг частот рухомої та фіксованої служб. В контексті розгляду цих питань вони планують обговорити та погодити порядок використання відповідних смуг радіочастот для радіоелектронних засобів залізничного транспорту, а також визначити умови координації смуг радіочастот для РЕЗ фіксованої служби.

 

Крім того, учасники засідання мають намір розглянути пропозиції Адміністрації зв’язку Республіки Білорусь щодо розподілу преференційних радіоканалів для систем фіксованого безпроводового доступу в смузі частот 3600-3800 МГц, обговорити  перспективи  використання смуг радіочастот 2300-2400 та 2500-2700 МГц, а  також вивчити пропозиції сусідньої держави стосовно розподілу смуги частот 880-882/925-927 МГц (Е-GSM) на преференційні канали.

 

Зустріч технічних експертів України та Республіки Білорусь триватиме до 28 травня 2011 року.

Start typing and press Enter to search