Korsak_VF13-14 серпня 2013 року в Україні відбулися переговори з координації супутникових мереж між делегаціями Адміністрації зв’язку України та Республіки Білорусь.

В якості технічних експертів у зустрічі брали участь представники Українського державного центру радіочастот на чолі з начальником управління науково-методичного забезпечення Володимиром Корсаком.

Відповідно до порядку денного сторони обговорили питання щодо технічної координації супутникових мереж України та Білорусі з орбітальним кутовим рознесенням понад 5 градусів в С-, Кu- та Ка- діапазонах.

У центрі уваги співрозмовників були також питання щодо координації супутникових мереж України та Республіки Білорусь у відповідності з Додатком 30В Регламенту радіозв’язку. Так, в ході координації мереж BLR-FSS-51.5E (51/5E) та UKR 00000 (50.5E) учасники врахували розрахунки фахівців Українського державного центру радіочастот щодо впливу білоруської мережі на українську.

Як відзначив Володимир Корсак, українські та білоруські фахівці домовилися проаналізувати напрацьовані на зустрічі питання з координації супутникових мереж і підтвердили взаємні прагнення до вирішення проблемних питань на наступних переговорах.

По завершенню зустрічі сторони підписали відповідний протокол.

Start typing and press Enter to search