Сьогодні, 25 березня 2010 року, Український державний центр радіочастот відвідали  технічні експерти компанії ASTEC (Ірландія) – консультант з питань регулювання телекомунікацій п. Юкка Канервісто та консультант з економічних питань у сфері інформаційно-комунікаційних технологій п. Фрітц Рінглінг. Візит відбувся у рамках підготовки технічного завдання проекту Twinning “Посилення регуляторної та юридичної спроможності Національної комісії з питань регулювання зв’язку України”.

2010-03-25-01

Представники ірландської компанії ASTEC цікавилися структурою і функціями державного підприємства, послугами, що надаються, фінансовими питаннями, а також нормативно-правовими актами, які регулюють діяльність УДЦР. Разом з іноземними гостями працювала начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції НКРЗ Тетяна Фармагей.

 

Зустрів гостей перший заступник начальника УДЦР Євген Хаіров. Він докладно ознайомив їх з основними напрямки діяльності підприємства, зокрема питаннями, пов’язаними з користуванням радіочастотним ресурсом України. Найбільшу зацікавленість експертів компанії ASTEC викликали аспекти, що стосуються видачі дозволів на ввезення з-за кордону та реалізації РЕЗ, участі у здійсненні заходів з міжнародної координації та міжнародно-правого захисту частотних присвоєнь України, проведення радіочастотного моніторингу використання радіочастотного ресурсу України, випробування продукції з метою сертифікації в Системі УкрСЕПРО та надання за їх результатами сертифікату відповідності. Була також всебічно розглянута й участь у роботі міжнародних організацій, які здійснюють управління та регулювання у сфері телекомунікацій.

2010-03-25-02

Цікавилися гості й питаннями, пов’язаними з тарифами  УДЦР на роботи і послуги щодо користування радіочастотним ресурсом України та виділенням номерного ресурсу.

На закінчення зустрічі Євген Хаіров відповів на численні запитання технічних експертів компанії ASTEC.

Start typing and press Enter to search