2015-02-19-Tytarenko

Український державний центр радіочастот з глибоким сумом сповіщає, що 18 лютого 2015 року пішов з життя ВОЛОДИМИР КУЗЬМОВИЧ ТИТАРЕНКО, колишній заступник начальника УДЦР з питань радіочастотного моніторингу.

На 60 році життя перестало битися серце шанованої в УДЦР людини, досвідченого фахівця, доброго керівника і організатора.

Володимир Кузьмович пройшов складний, сповнений випробувань життєвий і службовий шлях.

Народився Володимир Кузьмович в селищі Тишківка Ічнянського району Чернігівської області.

Після закінчення у 1975 році Київського електромеханічного технікуму залізничного транспорту ім. М.Островського за спеціальністю радіозв’язок і радіомовлення, він присвятив своє життя ратній справі. У 1981 році закінчив Київське вище військове інженерне двічі Червонопрапорне училище зв’язку ім. М.Калініна, а у 1993 році Військову ордена Леніна Червонопрапорну академію зв’язку ім. С. Будьонного.

Офіцерська кар’єра Володимира Кузьмовича тривала понад 30 років.

У 2006 році Володимир Кузьмович, який обіймав посаду начальника управління організації зв’язку – заступника начальника зв’язку Збройних Сил України, був звільнений у запас.

З 2006 по 2014 рік він працював в Українському державному центрі радіочастот на посаді заступника начальника з питань радіочастотного моніторингу.

За заслуги перед Батьківщиною Володимир Кузьмович був відзначений нагородою Верховної Ради України, багатьма медалями Міністерства оборони та відомчими відзнаками.

На всіх посадах Володимир Кузьмович виконував свої обов’язки з почуттям людської гідності та відповідальності.

Життя Володимира Кузьмовича – це шлях вірного і сумлінного служіння рідній землі та обраній справі. Він був авторитетним і мудрим керівником, вирізнявся високою культурою поведінки, чуйним ставленням до людей.

Володимир Кузьмович був дуже світлою і доброзичливою людиною, мав велику душевну щедрість.

У ці скорботні дні працівники Українського державного центру радіочастот висловлюють щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного.

Світла пам’ять про ВОЛОДИМИРА КУЗЬМОВИЧА ТИТАРЕНКА назавжди збережеться у наших серцях.

Start typing and press Enter to search