Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив Голова Комітету конкурсних торгів державного підприємства Вадим Гулько.

Він зазначив, що 4 липня 2016 року, відбулося засідання Київського апеляційного господарського суду, який розглянувши апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю «Технічний центр Інтернет» про визнання недійсним результатів торгів із закупівлі послуги MNP, залишив  її без задоволення, а прийняте Господарським судом м. Києва рішення  – у силі.

За словами Вадима Гулька, це вже друга судова інстанція, яка  досконально розібравшись у справі, засвідчила – процедура закупівлі проведена Українським державним центром радіочастот відповідно до чинного законодавства, а документація конкурсних торгів не містила дискримінаційних умов.

На його думку, інакше бути і не могло, адже під час закупівлі послуги УДЦР ні на крок не відхилився від норм закону.

«Рішення Господарського суду м. Києва та Київського апеляційного господарського суду  беззаперечно вказує на те, що звинувачення з боку компанії «Технічний центр Інтернет» є повністю бездоказовими. Судові органи, які вже тривалий час розглядали цю справу, не знайшли в наших діях жодного натяку на заангажованість та наявність дискримінаційних умов для учасників закупівлі», – наголосив Голова Комітету конкурсних торгів державного підприємства Вадим Гулько.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search