2011-02-09_p01

В Українському державному центрі радіочастот створено внутрішній портал, який має стати дієвим інструментом менеджменту підприємства.

 

– За сприяння розробників порталу, завершені усі процеси, що пов’язані з програмуванням і тестуванням, ведеться робота з наповнення відповідною інформацією, – зазначив начальник управління науково-технічного забезпечення Володимир Корсак. – Створенням цього порталу ми переслідуємо одну мету – підвищити ефективність роботи працівників підприємства і оперативність у вирішенні визначених завдань, поклавши в основу покращення взаємодії між структурними підрозділами та філіями УДЦР.

 

Це, на переконання керівництва, значно полегшить комунікацію між керівниками та працівниками, допоможе більш ретельно контролювати хід виробничого процесу, а також суттєво економити час на отримання необхідної інформації.

 

Портал побудований таким чином, що забезпечує можливість вільного доступу до робочих документів УДЦР та відповідних даних і матеріалів, з якими працюють структурні підрозділи, дозволяє здійснювати системний контроль виконаних завдань, а також сприяє безпечному зберіганню документів і зручному їх використанню.

 

Створення корпоративного порталу Українського державного центру радіочастот проходить у рамках реалізації проекту „Електронне урядування в Україні”.

Start typing and press Enter to search